31.01.2018

Nowe trendy i technologie na rynku baterii

Przedstawiciele ElectroMobility Poland biorą udział w 8 Międzynarodowej Konferencji pt. "Advanced Automotive Battery" w Moguncji. W tym roku wydarzenie skupia czołowych dostawców dla branży motoryzacyjnej, kluczowych producentów baterii, wyposażenia, prezentuje kierunki rozwoju i przełomowe technologie, które będą wyznaczać trendy na rynku elektromobilności w najbliższych latach.

Program konferencji stanowi omówienie badań i rozwoju w dziedzinie kolejnych generacji akumulatorów do samochodów elektrycznych, w tym m.in. trendów w związkach stosowanych do produkcji elektrod ogniw litowo-jonowych. Podczas wydarzenia odbywają się również sesje tematyczne dotyczące systemów ładowania i infrastruktury oraz podejmujące tematy technologii już stosowanych w samochodach elektrycznych i hybrydowych.

Do najciekawszych punktów programu należą sesje o powiększeniu rynków xEV i ich baterii, baterii dla hybryd niskonapięciowych, a także dla hybryd plug-in i EV, trwałości baterii, logistycznych aspektach elektryfikacji pojazdów, a także spotkania wystawców, dyskusje i rozmowy z udziałem producentów komponentów do produkcji, testów i badania baterii.

Program konferencji:
http://www.advancedautobat.com/aabc-europe/automotive-batteries/#Day2